top of page

עבודה מרחוק

אישה עם לפטופ על הספה ולידה חתול

עכשיו כשאנחנו כבר מבינים שצריך לעבוד מרחוק ויודעים לקיים עבודה כזו, כדאי להכיר פתרונות שיבטיחו שהמסמכים הנדרשים יהיו משותפים ונגישים והידע הכל כך חשוב, שעבר בשיחות מסדרון- ימשיך לזרום בדרכים אחרות.

יצירת קשר >

מצוינות מתחילה בהפקות לקחים

אישה רושמת על לוח שקוף

הדרך להצלחה רצופה בכישלונות וטעויות, השאלה היא עד כמה מהר אנו לומדים מהם כארגון או באופן אישי. בהרצאה תלמד מתודה פשוטה ויעילה להפקת לקחים - לשימוש אישי, צוותי וארגוני ויוסבר איך הפקת לקחים שיטתית יכולה לקדם מצוינות; של כל אחד, בכל מקום.

יצירת קשר >

  מדברים דיגיטל: קהילות ידע ורשתות

עמיתים במשרד מנהלים ישיבה

רשתות חברתיות הן חלק בלתי נפרד מחיינו הפרטיים אך יכולות להוות גם כלי מקצועי מצוין בתחומים רבים. בהרצאה יוצגו כלים וטיפים להשתתפות בקהילה, להקמת קהילה ולתפעול קהילה בשוטף.

יצירת קשר >

לא לטבוע במיילים

יד אוחזת מעטפה

מי מאתנו לא סובל מעודף מיילים?ניתן להקטין את היקף קבלת המיילים, לשפר את דרך הטיפול ולהצליח לראות את המיילים החשובים. בהרצאה נציע כלים מעשיים כדי שאתם תשלטו במיילים ולא הם בכם.

יצירת קשר >

פיתוח ידע בקבוצה

קבוצת אנשים יושבים במעגל ומשוחחים

לקבוצה סגולות נפלאות, ואם אנחנו ממנפים נכון את הקבוצה, היא יכולה להוות בסיס לפיתוח ידע בכל תחום בו אנחנו עוסקים, ותוך שכך, לפתח גם את הקבוצה כצוות וכאנשים. בהרצאה תוצג תפיסה לפיתוח ידע בקבוצה, ויינתנו כלים להקשבה המאפשרת הרבה הישגים נוספים.

יצירת קשר >

אסטרטגיה בגובה העיניים

משחק שח מט

כמה פעמים קרה לנו שרצינו להתקדם, כתבנו אסטרטגיה שנראתה מבריקה על הנייר, והיא נשארה על הנייר? בהרצאה יוצג מתווה לחשיבה מוכוונת אסטרטגיה, הישימה לכל מהלך חשוב בבית או בארגון.

יצירת קשר >

אינטליגנציה מלאכותית וידע

ילדה ורובוט

בכל מקום שומעים על רובוטיקה ואינטליגנציה מלאכותית (AI). בהרצאה יוצגו החידושים והמגמות של השנים האחרונות, ומה מקומם של האנשים והידע בעידן שבו נראה שהמחשב והרובוטים משתלטים עלינו ועל מקומות העבודה שלנו.

יצירת קשר >

מצגות מרשימות ואפקטיביות

ידיים מקלידות על לפטופ

הרצאה בה ניתן כלים לתכנון יותר טוב של מצגות כדי שאכן המפגש ישיג את ייעודו, וניתן כלים לכל אחד מאתנו כך שהמצגות שלנו ייראו יותר טוב גם אם אנחנו לא מומחי UX.

יצירת קשר >

הדקה ה-90: שימור ידע

שני עמיתים יןשבים יחדיו אל מול מחשבים

מסביבנו אנשים מתחלפים. זה טבעו של עולם. אולם אין זה הכרחי, שעם עזיבתם, נאבד יכולות. בהרצאה יינתנו כלים להתמודדות עם עזיבה בהיבטים של ידע: לתעדף מה לשמור, לדעת איך לשמור, ובעיקר, לדעת איך לדאוג שמישהו יעשה שימוש בידע שנשמר.

יצירת קשר >

אישה כותבת במחברת על שפת נהר

מכתבים ידידותיים

בעולם העסקי, עלינו "לדבר" בשפת הלקוח. באחריותנו לוודא שהלקוח מבין בקלות ומרגיש נוח תוך כדי צריכת המידע. אנו רוצים שחווית צריכת המידע תהיה חיובית, ושהיא תניע את הלקוח לפעולה – רווח כפול. נתנסה בכלים ליצירת ה"רווח הכפול" ונעסוק במילה הכתובה ומשמעותה בשיפור השירות.

יצירת קשר >

נהלים זו לא מילה גסה

ערמת ספרים

אבל אי אפשר בלעדיהם. אז איך כותבים נהלים שיכללו גם את הנדרש אך גם המלצות ו-BEST PRACTICES? איך מתכננים נהלים כך שלמשתמש יהיה קל להתמצא בהם ולהבינם, ולהתייעץ איתם בשוטף? בהרצאה יינתנו כלים לראייה מחודשת על נהלים, ועל הדרך לתכננם ולכתבם.

יצירת קשר >

ROM מציעה הרצאות העשרה לארגונים, ועדים והשתלמויות ארגוניות בכל הקשור בידע

אנשים יושבים ומאזינים להרצאה

הרצאות העשרה

bottom of page